YouTube

UWAGA! PRZED OBEJRZENIEM PRZECZYTAJ TEN TEKST.

Kurs przygotowuję z myślą o osobach, które posiadają przynamniej minimalną umiejętność posługiwania się językiem polskim. Ma na celu uporządkować wiedzę z zakresu gramatyki, utrwalić znane słownictwo, ale przy okazji wprowadzać nowe, zdecydowanie wykraczające poza poziom A1. Nie polecam go osobom zaczynającym od zera (chyba, że jesteś Słowianinem). Może się okazać za trudny, a nie chcę cię zniechęcić na starcie przygody z nauką języka polskiego.

Nikt nie jest idealny, ja i mój kurs też nie. Pewne rzeczy mogłam zrobić inaczej albo zwyczajnie lepiej. Z braku czasu i ze względu na ograniczony budżet (wszystkie filmy robię w wolnym czasie i finansuję z własnej kieszeni) całość wygląda, jak wygląda. Ale mogę obiecać, że każdy kolejny odcinek, przynajmniej pod względem technicznym, będzie lepszy.

Polonizacja ma na pewno jedną niepodważalną zaletę – jest zupełnie darmowa.

Zapraszam do oglądania :-).


ATTENTION! READ THIS TEXT BEFORE WATCHING THE VIDEO.

This course is designed for learners with basic knowledge of Polish. Its purpose is to enable them to revise the grammar and brush up on the vocabulary as well as to introduce new phrases and expressions going far beyond the A1 level.  I don’t recommend it to those who have just started learning Polish from scratch (unless you are a Slav). It may turn out to be too difficult for you, and I don’t want to discourage you at the start.

Nobody is perfect, me and my course aren’t perfect either. Some things could have been done differently or simply better. However, due to lack of time and a limited budget (I make all the films in my free time and I finance them with my own money), they are as they are. But I promise that each next episode will be better, at least from the technical point of view.

But Polonizacja undoubtedly has an unquestionable advantage – it’s for free.

I invite you to watch the videos :-).